Her søges en sexpartner (kvinde) som gerne vil være en del af dette sensitive, følelsesmæssige, frække, hårde, blide oplevelser.= OSV.
Vi skal kunne være fuldstændig åbne for hvad vi kan lide = opbygge tillid til hinanden.
Vi skal igennem mange forskellige former for sex : Kroppen, Rollespil, dominans til dig, bedste sex stillinger, orgasme, nasty, photo shoot i natur såvel som under tag (bliver aldrig delt med andre), du skal trænes til gangbang i ny og næ selvom du er tilknyttet til mig, slave forhold (Hvis og så frem du selv ønsker dette
). Bare for at lukke af skal vi alt igennem også ting som ikke er nævnt her, så vi ved til sidst hvad kan vi bedst lide, hvad tænder os mest, hvordan bliver vi bedst tilfredstillet.
Det overstående er et ønske om hvad jeg søger, ellers søger jeg en af dele lidt liderlighed med, jeg søger party tøser som er lige så vilde som jeg selv er.
Du må max være 200 cm høj (ellers kan du ikke bindes til sengen)
Vægt max 80 kg.
Dette er en rejse ikke en sex liderlig mand der sidder bag skærmen = Jeg ser sex som noget smukt, hvor kunsten skal mærkes, opdages og udleves. ( Mangler bare en af dele det med)